Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

29 квітня 2014

Вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ

Вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ

29 квітня о 17.00 в Офісі Програми імені Фулбрайта  відбудеться вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ.

Загальні вимоги до учасників конкурсу за програмами Fulbright-STEP (стипендії Міністерства освіти і науки України) та Fulbright Graduate Student Program (стипендії Уряду США).

 

Під час вебінару Ви дізнаєтесь:

  • інформацію про вимоги до учасників конкурсів Fulbright-STEP та Fulbright Graduate Student Program, критерії відбору, етапи конкурсу та умови гранту;
  • відмінності, що стосуються категорій учасників, а також переліку конкурсних дисциплін, відкритих для учасників програм Fulbright-STEP та Fulbright Graduate Student Program;
  • особливості вибору американських університетів та магістерських програм для фіналістів.

Для реєстрації на вебінар/семінар просимо заповнити реєстраційну форму.

У вебінарі братиме участь Олеся Кравчук, стипендіатка Fulbright Student Program 2009/10, Southern Illinois University, Carbondale, IL.

Особам, які зареєструвались, на електронну адресу надійде повідомлення з посиланням, що дозволить взяти участь у вебінарі. Необхідною умовою участі у вебінарі є наявність швидкісного інтернету, навушників та мікрофону. Учасники вебінару зможуть переглядати презентацію на екрані комп'ютера, слухати коментарі представників офісу та ставити запитання.

Приєднатись до вебінару/прийти на семінар потрібно за 10 хвилин до його початку.