Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

12 травня 2014

Вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ

У понеділок, 12 травня, о 18.30, в Офісі Програми імені Фулбрайта (вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, Київ) відбудеться вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ.

У вебінарі братиме участь Дженніфер Германн (Jennifer Herrmann), стипендіатка Fulbright U.S. Student Program 2013/14, University of Oklahoma, Norman, OK; B.A. in Film & Media Studies and Non-Profit Studies.

Дженніфер розповість про навчання на магістерських програмах з журналістики у Сполучених Штатах, особливості підготовки фахівців для медійної сфери. Учасники семінару/вебінару отримають практичні поради щодо заповнення заявок на програму Fulbright Graduate Student Program, можливості вибору дисциплін під час навчання в американському університеті.

Для реєстрації на вебінар/семінар просимо заповнити реєстраційну форму не пізніше, ніж за день до дати його проведення.

Особам, які зареєструвались, на електронну адресу надійде повідомлення з посиланням, що дозволить взяти участь у вебінарі. Необхідною умовою участі у вебінарі є наявність швидкісного інтернету, навушників та мікрофону. Учасники вебінару зможуть переглядати презентацію на екрані комп'ютера, слухати коментарі представників офісу та ставити запитання.

 

Приєднатись до вебінару через інтернет/ або прийти на семінар до офісу Програми ім. Фулбрайта потрібно за 10 хвилин до його початку.