Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

13 травня 2014

Вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ

У вівторок, 13 травня, о 17.00, в Офісі Програми імені Фулбрайта (вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, Київ) відбудеться вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ.

У вебінарі братиме участь Антоніна Віхрест (Vikhrest, Antonina), стипендіатка Fulbright U.S. Student Program 2013/14.

Після навчання на бакалаврській програмі у США (Duke University, Durham, NC; B.A. in International Comparative Studies/Russian Literature), Антоніна здобула ступінь магістра з міжнародного права в Нідерландах, в  Utrecht University Law School ( L.L.M. in International Law of Human Rights and International Criminal Justice).

Антоніна розповість про навчання на магістерській програмі з права та свій досвід стажування в міжнародних організаціях (International Commission of Jurists, Geneva , Switzerland; Council of Europe, Strasbourg, France; Centro Las Libres,Guanajuato, Mexico).

Для реєстрації на вебінар/семінар просимо заповнити реєстраційну форму не пізніше, ніж за день до дати його проведення.

Особам, які зареєструвались, на електронну адресу надійде повідомлення з посиланням, що дозволить взяти участь у вебінарі. Необхідною умовою участі у вебінарі є наявність швидкісного інтернету, навушників та мікрофону. Учасники вебінару зможуть переглядати презентацію на екрані комп'ютера, слухати коментарі представників офісу та ставити запитання.

Приєднатись до вебінару через інтернет/ або прийти на семінар до офісу Програми ім. Фулбрайта потрібно за 10 хвилин до його початку.