Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

24 вересня 2014

Презентація роману Лілі Хайд «Омріяний край»

Презентація роману Лілі Хайд «Омріяний край»

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує Вас на презентацію роману британської письменниці Лілі Хайд «Омріяний край», що відбудеться у середу, 24 вересня 2014 р.

Місце проведення: Прес-центр інформаційного агентства «Українські Новини», Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, М «Палац спорту»

Початок: о  18:30

Роман «Омріяний край»

Кримським татарам присвячується

Головна героїня - кримськотатарська дівчинка Сафі, яка народилася за межами історичної батьківщини, виростала на оповідках про рай під назвою «Крим». Коли багатолітня її мрія опинитися на тій благословенній землі здійснилася, її чекало жорстке розчарування: нова реальність поставилася до неї більш, як вороже. Однак через сувору дійсність прогулькують промінчики нового трепетного почуття - безмежної, всепоглинаючої любові до рідного краю.

Лілі ХАЙД - британська письменниця, журналістка, понад 10 років подорожувала й працювала у Східній Європі, країнах колишнього Радянського Союзу й Далекого Сходу.  В Україні нею було зібрано десятки інтерв'ю про депортацію та репатріацію кримських татар, що на їх основі письменниця створила «Омріяний край». Роман виданий у Великобританії (Walker Books, 2008), перекладений кількома мовами, у тому числі й українською (Київ: Дуліби, 2014. - 240 с.).  Авторка численних публікацій про Україну у міжнародних ЗМІ;  рівночасно працює консультантом  із  охорони здоров'я та ВІЛ/СНІДу.

Мова презентації - англійська. При потребі спілкування письменниці з авдиторією буде супроводжуватися перекладом.

Для участі просимо зареєструватись.

Чекаємо Вас, а також будемо вдячні за поширення інформації  серед  колег  та друзів.

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org