Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

6 листопада 2014

Лекція Олега Воловини «Еміграція фахівців з України у США: Чи маємо справу з витоком мізків?»

Лекція Олега Воловини «Еміграція фахівців з України у США:  Чи маємо справу з витоком мізків?»

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує Вас на лекцію-дискусію директора Центру демографічних і соціоекономічних досліджень українців у США при Науковому Товаристві імені Шевченка в Нью-Йорку Олега Воловини«Еміграція фахівців з України у США:  Чи маємо справу з витоком мізків?», що відбудеться у четвер, 6 листопада 2014 у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини» (Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, М «Палац спорту»).

Початок - о 18:30.

Мова лекції - англійська; дискусія відбуватиметься англійською й українською.

Для участі у лекції просимо зареєструватись.

Д-р Олег Воловина - відомий американський демограф і соціолог,  дослідник Центру славістичних, євразійських та східноєвропейських студій Університету Північної  Кароліни (Center for Slavic, Eurasian & East European Studies, University of North Carolina at Chapel Hill, NC), директорЦентру демографічних і соціоекономічних досліджень українців у США при Науковому Товаристві імені Шевченка в Нью-Йорку, стипендіат Програми імені Фулбрайта 2008-2010, 2014-2015.

Навчався в Університеті Буенос-Айреса в Аргентині  (Universidad de Buenos Aires, Buenos Aires,Argentina), отримав ступінь ліценціата з математики (1971);  1974 - здобув ступінь магістра соціології в Університеті Флориди (University of Florida, Gainesville, FL); 1979  - захистив докторат (Ph.D.) в галузі соціології та демографії в Університеті Брауна, США (Brown University, Providence,RI).

Редактор монографії «Ethnicity and National Identity: Demographic and Socio-economic Characteristics of Persons with Ukrainian Mother Tongue in the United States», Harvard Ukrainian Research Institute); автор понад 50 наукових статей.

Чекаємо Вас!  Будемо вдячні за поширення інформації  серед  колег та друзів.

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org