Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

25 червня 2015

Дискусія «Соціальні науки в Україні: стан, роль і розвиток»

Журнал Української  Політики та Суспільства (JUPS), Інститут  Критики, Програма імені Фулбрайта в Україні та Київська школа економіки з нагоди виходу першого числа Журналу радо запрошують Вас долучитися до дискусії «Соціальні науки в Україні: стан, роль і розвиток», що відбудеться у четвер, 25 червня 2015 року, о 18:00 (Київ, вул. Еспланадна, 20, офіс 904, М «Палац спорту»)

В обговоренні  участь візьмуть:
Григорій Грабович (Harvard University, USA)
Марта Дичок (Western University, Canada)
Надія Кравець (Harvard University, USA)
Тамара Mарценюк (Національний університет «Києво-Могилянська академія», Україна)
Микола Рябчук (Інститут політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса НАН України, Україна)

Модерує Надія Кравець.

Для участі просимо зареєструватись.

ІНСТИТУТ КРИТИКИ ОГОЛОШУЄ ПРО  ПЕРШИЙ ВИПУСК АНГЛОМОВНОГО ЖУРНАЛУ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛІТИКИ ТА СУСПІЛЬСТВА

Червень 2015

Інститут Критики (Київ, Україна) з гордістю оголошує про перший випуск англомовного журналу Української Політики та Суспільства (JUPS) і запуск свого веб-сайту - jups.krytyka.com. Започаткований у 2013 році журнал очолює команда молодих вчених у галузі політичних наук, які виступають в якості головних редакторів: Надія Кравець і Ольга Oнух. Місією журналу є допомога розвитку суспільних наук в Україні. Всі статті, представлені в журналі, пройшли анонімне рецензування членами редакційної ради, що складається з всесвітньо відомих експертів з вивчення України, а також виняткових молодих вчених .

Журнал прагне публікувати статті, які ставлять знання України в ширше порівняння і стимулюють міждисциплінарну перспективу (у рамках регіону і з країнами інших регіонів), і які формують та визначають нові напрямки дослідження України. Матеріали публікуються два рази на рік у відкритому, електроному форматі, який є доступним для широкої аудиторії. Команда англійського видання Критика займається редагуванням, а також перекладом статтей з російської та української мов.

Перший випуск включає есе Пола Даніері, Оксани Шевель та Рорі Фінніна, де автори роздумують про стан їхніх наукових дисциплін та вивчення в них України. Стаття Бенджаміна Кутсюруби і Сергія Ковальчука звертає нашу увагу на важливий процес реформи освіти і наближення України до стандартів Європейського Союзу освіти вчителів. Анна Постельняк оцінює вплив більш високих цін на газ, що українці були вимушені платити за імпорт газу з Росії з 2009 року, і Джесіка Жичович по-новому осмислює діяльність радикальної феміністичної організації FEMEN.

Про Критику

Журнал Критика був заснований в 1997 році українськими та американськими інтелектуалами для просування відкритих і демократичних цінностей і високих міжнародних стандартів критичної дискусії. До 2000 року Критика також почала видавати книги (як Критика Press ) і протягом десятиліття стала загальновизнаною як, можливо, найпрестижніше незалежне видавництво в Україні, що спеціалізується на академічних виданнях і белетристиці. Інститут Критики був заснований в 2003 році як науково-дослідницька, неприбуткова організація для того, щоб зосередити дослідницьку діяльность та академічні цілі. З тих пір інститут організовує міжнародні конференції у Києві, наукові та культурні симпозіуми та заходи, і публікує десятки книг на різноманітні теми.

 

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org