Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

2 лютого 2016

Інклюзивна освіта в Україні

Інклюзивна освіта в Україні

Програма імені Фулбрайта в Україні радо запрошує Вас долучитися до дискусії «Інклюзивна освіта в Україні», що відбудеться у вівторок, 2 лютого 2016 о 18:00 у приміщенні прес-центру інформаційного агентства «Українські Новини» (Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, М «Палац спорту»)

В обговоренні  участь візьмуть:
Лайл КАУФМАН, фахівець зі спеціальної освіти; здобув ступінь магістра відповідного спрямування в  Illinois State University (Normal, IL, 1993) й  Ph.D. в University of Kansas (Lawrence, KS, 2005). Cтипендіат U.S. Fulbright Scholar Program 2010-2011 рр., 2014-16 рр. в Україні. Д-р Кауфман викладає курс «Навчання мови студентів з вадами слуху» магістрам, аспірантам та викладачам Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (Сєвєродонецьк), тісно співпрацює з Національною академією педагогічних наук України, допомагає викладачам й фахівцям з інклюзивної освіти у розробці нових програм для залучення до навчання студентів із вадами слуху, виступає з лекціями в університетах України.
«Досвід США в організації інклюзивного навчання»


Володимир КОВТУНЕЦЬ, координатор з питань законодавства Альянсу USETI, координатор робочої групи з розробки законопроекту «Про освіту» при Комітеті ВРУ (2013-2015 рр.)
«Правове забезпечення інклюзивності освіти як гарантія реалізації права на освіту»


Алла КОЛУПАЄВА, заступник директора з наукової роботи, Інститут спеціальної педагогіки НАПН України, доктор педагогічних наук, професор
«Розроблення наукового та навчально-методичного забезпечення інклюзивної освіти науковцями Інституту спеціальної педагогіки НАПН України»


Тетяна СИМОНЕНКО, начальник відділу освіти дітей з особливими потребами департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України
«Інклюзивне навчання в Україні: реалії та перспективи розвитку»


Євгеній СУКОВСЬКИЙ, психолог, поведінковий аналітик (Львів), магістр у галузі спеціальної освіти, стипендіат Fulbright Graduate Student Program 2012-2014 рр. в University of Kentucky (Lexington, KY)
«Інклюзія: практичні аспекти та реалії»


Інна СТЕПАНЮК, спеціаліст із практичної психології та соціальної педагогіки,  асистент кафедри соціальної та практичної психології Житомирського державного університету імені Івана Франка, стипендіат Fulbright Faculty Development Program 2014-2015 рр. в University of Wisconsin (Platteville, WI). Вивчала досвід впровадження інклюзивної освіти у США. Досліджує стратегії ефективної інклюзії.
«Трикутник змін: батьки, школа та спільнота»


Мови дискусії: українська, англійська.
Модерує Інна Степанюк.

Для участі просимо зареєструватись.

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org