Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

10 лютого 2016

Презентація книги «Українська фундаментальна наука і європейські цінності»

Презентація книги «Українська фундаментальна наука і європейські цінності»

Програма імені Фулбрайта в Україні радо запрошує Вас на презентацію книги «Українська фундаментальна наука і європейські цінності» за участі авторів Олександра Габовича й Володимира Кузнєцова та науково-літературного редактора Наталії Вельбовець, що відбудеться у середу, 10 лютого 2016 р., о 18:00, в офісі Програми імені Фулбрайта в Україні (м. Київ, вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац Спорту»). Початок - о 18:00

Українська фундаментальна наука і європейські цінності (К.: Вид. дім «Києво- Могилянська академія», 2015. - 208 с.)

Чи є сьогоднішня організація української академічної науки найкращою з можливих? Чи сприяє вона відродженню українського суспільства? Чи на часі проведення всебічного аналізу стану української науки із застосуванням загальноприйнятих у світовій науці критеріїв? Яке місце в системі організації науки мають посідати європейські цінності? Автори пропонують відповіді на ці запитання, усвідомлюючи при цьому, що вони не є остаточними.

Монографія презентує важливу інсайдерську інформацію про стан речей, даючи можливість читачеві зробити свої висновки і долучитися до обговорення цієї вкрай актуальної теми. Зокрема, в книзі заторкнуто певні концептуальні аспекти дослідження науки: ціннісний, термінологічний, філософсько-правовий, коґнітивний і наукометричний. Автори вважають, що підтримувана державою так звана наукова еліта України не має права претендувати на це високе звання. Думка авторів: для збереження та розвитку української науки потрібні об'єктивне бачення ситуації, політична воля і продумані активні дії як влади, так і самих учених.

Книга розрахована на науковців, державних службовців і всіх, хто цікавиться наукою та освітою як державними інституціями.

Автори:
Олександр Габович
, доктор фізико-математичних наук, професор
Володимир Кузнєцов, доктор філософських наук, професор, фулбрайтівський науковець 1999-2000 в University of Michigan (Ann Arbor, MI)
Надія Семенова - магістр права.

Для участі у заході просимо зареєструватись.

 

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org