Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

12 лютого 2016

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ НАДІЇ САВЧЕНКО «СИЛЬНЕ ІМ'Я НАДІЯ»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ НАДІЇ САВЧЕНКО «СИЛЬНЕ ІМ'Я НАДІЯ»

Програма імені Фулбрайта в Україні, Київський офіс Інституту Кеннана запрошують на презентацію книги Надії Савченко «Сильне ім'я Надія», що відбудеться у п'ятницю, 12 лютого, о 17.00 в офісі Програми імені Фулбрайта в Україні (м. Київ, вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац Спорту»). Презентацію проводитимуть мама і сестра Надії Марія і Віра Савченко.

Надія САВЧЕНКО, старший лейтенант української армії, має більш як 10 років досвіду служби в армії, зокрема в Іраку. Депутат Верховної Ради України VIII скликання, депутат Парламентської асамблеї Ради Європи. Визнана політичним в'язнем. Наразі продовжує перебувати в ув'язненні на території Російської Федерації. У 2015 році Надії Савченко було надано звання Героя України.

Книга «Сильне ім'я Надія» поєднує розділи: «Війна», «Полон», «Викрадення», «В'язниця», «Голод у тюрмі та поза нею», «Сильне ім'я Надія», «Армія. Початок», «Ірак», «Списаний льотчик «недольотчик», «Не знаючи броду, не лізь у воду, або гниле болото Броди», «Майдан», «Крим. АТО - початок», «Рикошет». Ілюстрації до кожного розділу книги виконала сестра Надії Віра Савченко.

Для участі в заході прохання зареєструватися.

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org