Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

16 березня 2016

Чи засвоїло людство уроки Чорнобиля? Перегляд та обговорення документальних фільмів виробництва 1992-2006 рр.

Чи засвоїло людство уроки Чорнобиля?  Перегляд та обговорення документальних фільмів виробництва 1992-2006 рр.

16 березня 2016 р. о 18.00
Прес-центр інформаційного агентства «Українські Новини»
Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, М «Палац спорту»

Для участі у лекції просимо зареєструватись

Про техногенні небезпеки, екологічні, соціальні та медичні наслідки Чорнобильської катастрофи, які не зникають з роками. Перегляд та обговорення програми коротких документальних фільмів виробництва 1992-2006 років, що отримали численні нагороди міжнародних кінофестивалів.

Володимир КУЗНЄЦОВ спеціалізується на незалежному виробництві документальних  фільмів та телевізійних програм. Автор/продюсер більше 40 документальних фільмів.

Член Національної спілки кінематографістів України, Незалежної медіа-профспілки України, Міжнародної федерації журналістів (IFJ).

Досвід роботи в Україні, Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові, Бельгії, Великобританії, Данії, Італії, Словаччині, Швейцарії та США.

Як незалежний консультант бере участь у реалізації стратегій та інформаційних кампаній для міжнародних проектів та програм в таких областях: управління ліквідацією наслідків природних та техногенних катастроф, екологічна безпека та сталий розвиток, корпоративні комунікації.

В даний час - експерт з комунікацій швейцарсько-українського проекту DESPRO «Підтримка децентралізації влади в Україні».

ЧОРНОБИЛЬСЬКИЙ ПРОФІЛЬ:

У 1990 році брав участь у створенні художнього фільму «Розпад», присвяченого Чорнобильській темі (режисер М.Беліков) - спільне українсько-американське виробництво зі студією «SkyWalker» Джорджа Лукаса (Сан-Франциско, США). Фільм здобув Золоту медаль Венеціанського кінофестивалю.

Володимир Кузнєцов створив більше 10 документальних фільмів про техногенні, соціальні та медичні аспекти Чорнобильської катастрофи.

Незалежний продюсер та співавтор документальних кінофільмів, які одержали численні нагороди на міжнародних кінофестивалях: «Поки ще живемо...» (1992), «Чорнобильська аварія: Хроніка будівництва Саркофагу» (1996).

На замовлення американського уряду зробив відеофільм «Chernobyl Shelter-97» для показу на першій міжнародній конференції країн-донорів зі збору коштів на проект будівництва нового безпечного конфайнмента. Конференція, метою якої було зібрати 758 мільйонів доларів, відбулася в ООН у Нью-Йорку за участі віце-президента США Альберта Ґора. Фільм «Chornobyl Shelter-97» демонструвався також на Генеральній Асамблеї ООН.

На  запрошення  Гарвардського університету та Массачусетського технологічного інституту виступав у США з лекціями та програмою фільмів про Чорнобиль.

Е-mail: kuzn78@gmail.com

 

 

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org