Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

20 квітня 2016

Презентація Програми імені Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує всіх охочих 20 квітня 2016 р., у середу, о 17.00 на презентацію програм Fulbright Graduate Student Program, Fulbright Faculty Development Program, Fulbright Scholar Program. Презентація відбудеться в офісі Програми за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац спорту».

На зустрічі зацікавлені зможуть дізнатися про можливості, які надає Програма, умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій, особливості заповнення анкети та вимоги до поданих матеріалів.

За словами сенатора США Джеймса Вільяма Фулбрайта, міжнародна освіта уможливлює не тільки подолання географічних кордонів для науковців та студентів, але й сприяє покращенню взаєморозуміння та налагодженню мережі особистісних та професійних контактів, стає вдячним ґрунтом для глибшого взаємопізнання людьми один одного.

В Україні Програма імені Фулбрайта діє з 1992 року. За цей час можливостями Програми скористалися більше 900 українців, які навчалися, стажувалися, проводили дослідження в США, у той час як 600 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею. Запрошуємо ознайомитися із матеріалами, присвяченими дослідженням українських і американських науковців-фулбрайтерів.

Запрошуємо випускників Програми імені Фулбрайта завітати на презентацію і поділитися своїм досвідом здобуття фулбрайтівської стипендії!

Для участі у заході просимо зареєструватися.

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org