Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

20 квітня 2016

Презентація Програми імені Фулбрайта у Київському національному університеті будівництва і архітектури

20 квітня 2016 року, у середу, о 15.30 у Київському національному університеті будівництва і архітектури (м. Київ, проспект Повітрофлотський, 31, аудиторія 102) відбудеться зустріч координатора Програми імені Фулбрайта в Україні зі студентами, аспірантами та викладачами.

На зустрічі зацікавлені зможуть дізнатися про можливості, які надає Програма, умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій.

Студенти і викладачі закладу наразі навчаються і проводять дослідження в університетах США: Ольга Арешкович за програмою Fulbright Scholar Program досліджує проблему розмивання ґрунту навколо фундаментів конструкцій вітрогенераторів, розташованих у відкритому морі в University of Michigan, Ann Arbor, MI; Анастасія Будник та Ірина Горошко наразі навчаються за програмами Fulbright Graduate Student Program в університетах Нью-Йорку - The City University of New York та State University of New York at Buffalo.

Стипендіатом Програми імені Фулбрайта є Максим Рохманійко, який закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури, у 2013 році здобув грант за програмою Fulbright Graduate Student Program на навчання в університеті США - University of Oregon Eugene.

Американський дослідник Джон Дрейн за програмою Fulbright US Specialist Program у 2005 році читав у Київському національному університеті будівництва і архітектури лекції з охорони довкілля.

Програма ім. Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

Fulbright Graduate Student Program: навчання в університетах Сполучених Штатів Америки від одного до двох років для здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших (4-6-х ) курсів, випускники українських вищих навчальних закладів, аспіранти.

Анкети на конкурс приймають до 16 травня 2016 року

Fulbright Scholar Program: проведення досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев'яти місяців. У програмі можуть взяти участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники з п'ятирічним досвідом без наукового ступеня та аспіранти або здобувачі, які отримають науковий ступінь до вересня 2016 року.

У рамках спільної програми ім. Фулбрайта та Інституту Кеннана (Fulbright-Kennan Program) дослідники у галузі політології, державного управління, дослідження проблем розбудови демократії та громадянського суспільства, ролі США у світі та проблем партнерства проходитимуть наукове стажування у Центрі підтримки науковців ім. Вудро Вілсона у Вашингтоні.

Анкети на конкурс приймають до 15 жовтня 2016 року

Fulbright Faculty Development Program: проведення дослідження в університетах США від 6 до 9 місяців. Кандидати на участь у програмі: викладачі і дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту).

Анкети на конкурс приймають до 1 листопада 2016 року