Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

27 квітня 2016

Натаніель Рей ПІКЕТТ: Спадщина і міфи: сприйняття Чорнобильської катастрофи

Натаніель Рей ПІКЕТТ: Спадщина і міфи: сприйняття Чорнобильської катастрофи

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує на чергову лекцію із серії лекцій-посвят 30-тій річниці Чорнобильської трагедії«Спадщина і міфи: сприйняття Чорнобильської катастрофи»,  - що її виголосить стипендіат Fulbright U.S. Student Program 2015/16 Натаніель Рей Пікетт 27 квітня 2016 р. о 18:00, у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини» (Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, М «Палац спорту»)

З року в рік кількість таємниць і міфів навколо Чорнобиля росте, а питання, які виникли ще у квітні 1986 року, й досі залишаються без відповідей.  Виявлені наслідки катастрофи  - медичні, радіобіологічні, соціальні, історико-культурні та економічні  - повною мірою ще не усвідомлені, а інформація про них вичавлюється по краплині, спричиняючи ще більше домислів і перекручень та поглиблюючи страх й втрату відчуття безпеки, що не відпускають людей ось уже 30 років поспіль.

Про різні погляди українських та іноземних спеціалістів на причини й наслідки катастрофи, про  спірність і невирішеність чорнобильських питань, а також про їх подальше осмислення йтиметься на лекції.

Мова лекції - англійська. Синхронний переклад українською.

Реєстрація на лекцію

Натаніель Рей ПІКЕТТ, докторант University of Kansas (Lawrence, KS), стипендіат Fulbright U.S. Student Program 2015/16; працює над дисертацією, присвяченою вивченню впливів Чорнобиля на політико-географічну  ситуацію в Україні