Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

21 лютого 2018

Лекція-дискусія «Ідентичність нечуючих та слабочуючих людей після Майдану»

Лекція-дискусія «Ідентичність нечуючих та слабочуючих людей після Майдану»

21 лютого 2018 о 18:00 в Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні (вул. Еспланадна, 20, офіс  904, Київ) відбудеться лекція-дискусія «Ідентичність нечуючих та слабочуючих людей після Майдану». Лектор -  Дженіфер Дікінсон (США), стипендіатка Програми імені Фулбрайта в Українському католицькому університеті.

Мова лекції  - українська. Лекція супроводжуватиметься сурдоперекладом.

Мова йтиме  про проблеми навчання і виховання, соціалізації і працевлаштування, утвердження прав  нечуючих та слабочуючих громадян України,  про їх українську жестову мову й культуру.

Дженіфер Дікінсон (Jennifer Dickinson) - професорка антропології, директорка Центру викладання і навчання Вермонтського університету (University of Vermont Burlington, VT 05405). Здобула ступінь магістра з російських та східноєвропейських студій та захистила докторат (Ph.D.) з антропології в Мічиганському університеті  (University of Michigan,  Ann Arbor, MI). В Україні з 1992 року проводить етнографічні польові дослідження у сільській місцевості та міському просторі, й вивчає/простежує зміни, що відбулися у мові та побуті відповідних спільнот. Ув останні роки увага дослідниці була зосереджена на соціальних медіа й  їх впливі на Революцію та її наслідки в Україні. Нині проф. Дікінсон досліджує спільноти нечуючих та слабочуючих людей в Україні й проводить семінари з професійної підготовки для викладачів УКУ щодо підвищення доступу, навчання й залучення студентів.

Реєстрація

 

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org