Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

15 березня 2018

"Constructing a Political Nation: Changes in the Attitudes of Ukrainians During the War in the Donbas"

"Constructing a Political Nation: Changes in the Attitudes of Ukrainians During the War in the Donbas"

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні запрошує на презентацію книги "Constructing a Political Nation: Changes in the Attitudes of Ukrainians During the War in the Donbas" (за редакції О. Гараня та  М. Яковлєва), що відбудеться о 18:00, 15 березня 2018 року в Дипломатичній академії України (Київ, вул. Велика Житомирська, 2).

Книгу презентуватимуть доктор І. Бекешкіна, проф. О. Гарань та проф. І. Бураковський. Мова презентації - англійська.

Ця праця є оновленим виданням книги «Трансформації суспільних настроїв в умовах протидії агресії Росії на Донбасі: регіональний вимір», яку у березні 2017 року підготувала Школа політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія» у співпраці з  Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва. Книга містить аналітичні статті, де розглянуто регіональні особливості змін настроїв українського суспільства, зокрема партійно-політичних преференцій, економічні настрої, трансформації у зовнішньополітичних орієнтаціях щодо ЄС, НАТО та Росії. Центральну увагу приділено ставленню громадян до подій на Донбасі  і перспектив вирішення конфлікту, а також до децентралізації та  так званого «особливого статусу» Донбасу.

Видання побачило світ за підтримки Державного фонду фундаментальних досліджень, Міжнародного фонду «Відродження», Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта та Інституту Кеннана при Центрі Вудро Вілсона.

Реєстрація

 

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org