Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

15 травня 2018

Кінопоказ документального фільму «Жива ватра»

Кінопоказ документального фільму «Жива ватра»

Представництво Інституту міжнародної освіти, Програма імені Фулбрайта в Україні запрошують на кінопоказ документального фільму «Жива ватра», що відбудеться 15 травня 2018 р., у вівторок, о 18:30 в Артхаус-кінотеатрі «Кінопанорама» за адресою м. Київ, вул. Шота Руставелі, 19.

«Жива ватра» (2014, режисер Остап Костюк) - мистецький документальний фільм про життя вівчарів українських Карпат і долю традиційного ремесла на фоні сучасних змін; про щоденну працю без вихідних і права на слабкість; про гармонійний світ, який ми втратили, прагнучи комфорту, і дитинство, яке ми залишаємо, начепивши на себе ролі дорослих.

Виробництво - «Національна кінематика України» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Після кінопоказу відбудеться обговорення за участі режисера.

Остап КОСТЮК - режисер, актор, музикант. Народився 1979 року в Коломиї Івано-Франківської області. Закінчив історичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка та акторську студію Театру ім. Леся Курбаса. Працював як актор у Львівському академічному театрі ім. Леся Курбаса та Мистецькому центрі «Майстерня пісні». Музикант і співавтор музичних проектів: «БАЙ. Гуцульська містерія», «Banda Arkan», «Tatosh Banda», «Гич Оркестр».

Модератор дискусії - Юрій ШЕВЧУК, лектор української мови в Колумбійському університеті, Нью-Йорк, США. Автор популярного в Північній Америці підручника для студентів університетів і самоуків «Українська для початківців», видавництво «Гіпокріні Букс», Нью-Йорк, 2016 (третє видання). Засновник і директор Українського кіноклубу Колумбійського університету, єдиного постійного форуму українського національного кінематографа поза межами України (з жовтня 2004 p.). Активно популяризує український фільм у Північній Америці та Західній Європі. Член Наукового товариства імені Шевченка (США), директор філологічної секції, член Української Вільної Академії Наук (США), член Національної спілки кінематографістів України.

Вхід вільний.

Будемо вдячні за попередню реєстрацію.