Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

1 жовтня 2018

Сучасні тенденції розвитку музеїв США

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні запрошує на відкриту лекцію відомих американських експертів музейної справи Ілейн Ґуріан, учасниці програми US Fulbright Specialist, та Джеймса Волкерта (Elaine Gurian (http://www.egurian.com/ and James Volkert (https://jamesvolkert.com/) на тему

Сучасні тенденції розвитку музеїв США

Час проведення: 1 жовтня 2018 р. (понеділок), 16:00 - 18:30

Місце проведення: Музей історії міста Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7), 1 поверх

  • Ілейн Ґуріан (Elaine Gurian) - визнана експертка музейної справи та консультантка музейних систем на усіх стадіях розвитку, включно з питаннями будівництва, планування, нагляду та управління, проектного менеджменту і навчання персоналу. У різні роки Ілейн очолювала Американський меморіальний музей Голокосту (United States Holocaust Memorial Museum) та Національний музей американських індіанців (National Museum of the American Indian) Смітсонівського Інституту (Smithsonian Institute) у м. Вашингтон, США; була президентом та віце-президентом професійних спілок музейників Америки. Зараз пані Ґуріан працює як консультантка, викладачка, тренерка і лекторка у багатьох музеях світу.
  • Джеймс Волкерт (James Volkert) - митець, художник; працював у різних музеях впродовж 35-ти років, з них 20 років - у Смітсонівському Інституті (Smithsonian Institute), м. Вашингтон, США. В останні роки працював заступником директора Національного музею американських індіанців (National Museum of the American Indian), проводив семінари з організації експозицій для працівників музеїв, а також викладав спеціалізовані курси в Університеті Джорджа Вашингтона, м. Вашингтон, США.

Лекція англійською мовою, з послідовним перекладом на українську. Для участі у заході, просимо зареєструватися

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org