Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

6 листопада 2018

Презентація монографії Григорія Шамборовського

Презентація монографії Григорія Шамборовського

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує Вас на презентацію монографії Григорія Шамборовського  «Добробут населення міжнародних інтеграційних об'єднань: стратегії для України», що відбудеться у вівторок, 6 листопада 2018 р., о 18:30, в офісі Програми імені Фулбрайта в Україні (м. Київ, вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац Спорту»).

Книгу презентуватиме її автор: Григорій Олегович Шамборовський - кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка. Учасник міжнародних наукових програм та стажувань імені В. Петраха (Вашингтон, США, 2005), Л. Кіркланда (Вроцлав, Польща, 2009-2010), Дж. Фулбрайта (Вашингтон, США, 2011-2012). Серед наукових інтересів: економіка добробуту, міжнародна економічна інтеграція, моделі загальної економічної рівноваги, євроінтеграція та культурна дипломатія.

У своїй монографії «Добробут населення міжнародних інтеграційних об'єднань: стратегії для України» автор простежує тенденції держави добробуту у різних мегарегіонах: ЄС, НАФТА, АСЕАН, МЕРКОСУР та ЄАЕС. У книзі подано також огляд теорій та моделей, на яких засновано політику добробуту населення та синтезовано досвід різних країн у галузі соціального захисту та охорони здоров'я. Окрім того, присутній аналіз соціально-економічної конвергенції в країнах-членах міжнародних інтеграційних об'єднань та обгрунтовується необхідність підвищення рівня та якості життя населення України шляхом прискорення структурних реформ та євроінтеграції.

Після завершення презентації можна буде придбати публікацію, поспілкуватись за кавою і тістечками з автором.

Реєстрація на подію

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org