Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

4 грудня 2018

Презентація полісі брифу «Модель адресної продовольчої допомоги вразливим верствам населення в Україні в контексті Цілей сталого розвитку»

Програма імені Фулбрайта в Україні радо запрошує Вас на презентацію полісі брифу «Модель адресної продовольчої допомоги вразливим верствам населення в Україні в контексті Цілей сталого розвитку», що відбудеться у вівторок, 4 грудня 2018 р., о 18:00, в офісі Програми імені Фулбрайта в Україні (м. Київ, вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац Спорту»).

Метою представлених досліджень є привернути увагу активних спільнот до кращого світового досвіду в форматі адресної соціальної та продовольчої допомоги, що базується на кращих практиках співпраці стейкхолдерів та застосуванні найсучасніших цифрових технологій. Запропоновані механізми адресної продовольчої допомоги дозволяють послідовно виявити основні складові національної проблематики з продовольчої безпеки. Досі продовольча безпека не гарантована державою, попри достатнє виробництво продуктів харчування соціального значення та лідируючі позиції в світовому експорті. Запропоновані підходи дозволяють визначити дієві шляхи з акумулювання зусиль стейкхолдерів, для вироблення необхідних програм подальших пілотних досліджень й проектів їх запровадження. Забезпечення адресної допомоги та підвищення ефективності програм соціальної підтримки передбачене урядовими планами останніх років в рамках Стратегії подолання бідності. В той же час втілення адресного формату не сплановане на рівні надання продовольчої допомоги і визначення стану продовольчої безпеки як важливого міжсекторального процесу найвищого рівня суспільної значущості. Національна доповідь «Цілі Сталого Розвитку: Україна» надає узагальнене бачення орієнтирів досягнення Україною Цілей Сталого Розвитку (ЦСР). Ці цілі були затверджені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році, і потребують їх подальшого осмислення на національному рівні завдань та предметних і повноцінних рішень в контексті ефективних механізмів подолання бідності та досягнення продовольчої безпеки.

Полісі бриф презентують автори:

Сергій Щербина, Віце - президент з міжнародних відносин Громадської Спілки  «Інноваційна Орхуська мережа територіальних громад України та міста Києва», кандидат сільськогосподарських наук, доцент, старший експерт секторальної політики Проекту ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (Association4U), випускник Програми імені Фулбрайта.

Анна Остапенко, координатор Проекту з продовольчої безпеки  Громадської Спілки  «Інноваційна Орхуська мережа територіальних громад України та міста Києва» та громадської ініціативи зі створення комунікативного простору УІТ платформи «Еко-енерго-біоекономіки» (UITP Eco-Energy-Bioeconomy).

Для участі у заході просимо зареєструватись.

 

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org