Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

7 травня 2019

Відкриття фотовиставки Брендана ГОФФМАНА «ЯК РОСА НА СОНЦІ»

Відкриття фотовиставки Брендана ГОФФМАНА  «ЯК РОСА НА СОНЦІ»

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує на відкриття фотовиставки Брендана ГОФФМАНА «ЯК РОСА НА СОНЦІ», що відбудеться у вівторок, 7 травня 2019 р., о 18:00, у виставковій залі Офісу Програми імені Фулбрайта (вул. Еспланадна, 20, офіс 904, М. «Палац спорту», Київ).

Виставка працюватиме з 7.05. до 31.05.2019, щодня з 10:00 до 17:00, окрім вихідних та святкових днів.

ЯК РОСА НА СОНЦІ

Про Україну, що на перехресті  радянського й сучасного глобального наративів

Про війну, її наслідки - політичні й фізичні

Про прогулянку лісом й неполітичні роздуми й відчування

Про тисячі персональних виборів  і дій, що спричиняють зміни у суспільстві, чи не ведуть до змін.

Брендан ГОФФМАН - американський документальний фотограф, який живе у Києві та працює з темами націоналізму, ідентичності, історії, політики та довкілля. В останні роки його увага була зосереджена на Україні, починаючи з протестів у Києві на Майдані в 2013-2014 рр., що про них фотографії були опубліковані та показані на багатьох виставках, і продовжуючи довготривалим висвітленням війни на сході України. У 2018 -2019  як стипендіат Програми імені Фулбрайта Брендан працює над новим розділом проекту про Україну, що у ньому фокусує увагу на житті мешканців поза фронтовою зоною.

Роботи Брендана широко експонувалися та були відзначені багатьма преміями  й нагородами, серед яких Philip Jones Griffiths Award, Pictures of the Year International, the National Press Photographers Association, the White House News Photographers Association, the Getty Images European Editorial Awards, American Photography, and the Sony World Photography Awards.

Брендан працював у понад 20 країнах для таких видань, як The New York Times, National Geographic, TIME, Getty Images, The Washington Post, Newsweek, NPR, Al Jazeera, and USA Today. Співзасновник глобальної мережі фотографів-документалістів Prime

 

 

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org