Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

29 серпня 2013

Круглий стіл про організацію громад для відстоювання своїх прав

Круглий стіл про організацію громад для відстоювання своїх прав

Програма імені Фулбрайта/Інститут міжнародної освіти в Україні запрошують Вас на круглий стіл про організацію громад для відстоювання своїх прав, що відбудеться 29 серпня 2013 року з 17.00 до 19.00. Виступатиме Тайрон Паркер, діяч американського руху за громадянські права, засновник і виконавчий директор Альянсу небайдужих людей та учасник мирної акції протесту «Марш на Вашингтон за робочі місця та свободу» у 1963 році.

Альянс небайдужих людей - це відзначена багатьма нагородами національно відома громадська організація, місія якої полягає в боротьбі з підлітковою злочинністю та порятунку життя молодих людей із групи ризику, які живуть у тих районах Вашингтона (округ Колумбія) та його околицях, для яких характерний високий рівень злочинності. З 1991 року Альянс надає комунальні послуги дітям і сім'ям із групи ризику і тим, які перебувають у кризових ситуаціях, у регіоні.

Тайрон Паркер працював в Управлінні житлового господарства округу Колумбія, в Управлінні виправних закладів округу Колумбія, був добровольцем-наставником кількох агенцій у справах молоді. Він давав свідчення з питань підліткової юстиції перед Конгресом, у тому числі відстоював розширення повноважень місцевої громади, сусідів-партнерів та округу Колумбія щодо заборони ручної вогнепальної зброї.

Пан Паркер був удостоєний багатьох престижних нагород і почестей та здобув міжнародну популярність. Він знімався у документальних стрічках, зокрема у фільмі "Через річку", у головних телевізійних програмах США, Японії, Канади, Англії й Австралії, з'являвся на перших шпальтах таких періодичних видань, як "New York Times", "Washington Post", "Washington Times", "The Wall Street Journal" і "Chicago Herald". Видання "U.S. News & World Report" і журнал "Reader's Digest" високо оцінили діяльність його організації за її потужний вплив на життя молодих чоловіків і жінок у міських громадах Вашингтона (округ Колумбія). У 2004 році журнал "Washingtonian" визнав його "Вашингтонцем року".

Пан Паркер готовий поділитися своїм досвідом та брати участь у дискусії про громадський активізм.

Захід відбудеться англійською мовою із послідовним перекладом на українську мову.

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org