Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

7 листопада 2013

Вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ

Вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ

7 листопада о 17.00 в Офісі Програми імені Фулбрайта  відбудеться вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ.
Загальні вимоги до учасників конкурсу за програмою Fulbright Graduate Student Program, критерії відбору та етапи конкурсу, умови гранту, особливості вибору американських університетів та магістерських програм для фіналістів.

Під час вебінару Ви дізнаєтесь:

  • інформацію про вимоги до учасників конкурсу за програмою Fulbright Graduate Student Program, критерії відбору, етапи конкурсу та умови гранту;
  • особливості вибору американських університетів та магістерських програм для фіналістів.


Для реєстрації на вебінар/семінар просимо заповнити реєстраційну форму Для реєстрації на вебінар/семінар просимо заповнити реєстраційну форму або зателефонувати за номером (044) 287 0777 не пізніше, ніж за день до дати його проведення.

Особам, які зареєструвались, на електронну адресу надійде повідомлення з посиланням, що дозволить взяти участь у вебінарі. Необхідною умовою участі у вебінарі є наявність швидкісного інтернету, навушників та мікрофону. Учасники вебінару зможуть переглядати презентацію на екрані комп'ютера, слухати коментарі представників офісу та ставити запитання.

Приєднатись до вебінару/прийти на семінар потрібно за 10 хвилин до його початку.