Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

12 листопада 2013

«Дослідницький рік у США»

У вівторок 12 листопада о 17:00 у рамках Тижня міжнародної освіти Олександра Новічкова, стипендіатка Програми імені Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників Fulbright Faculty Devepment Program у University of Kansas, Lawrence, KS, 2011/12 рр., презентує свій досвід проведення дослідження та налагодження соціальних зв'язків.

Учасники семінару  зможуть дізнатися про структуру Канзаського державного університету, його дослідницькі центри та різноманітні позанавчальні заходи. Олександра  мала можливість слухати курс «Академічне письмо», відвідувати інші курси на різних факультетах, брати участь у засіданнях Українського розмовного клубу.

Як фулбрайтівська стипендіатка, Олександра Новічкова працювала над вдосконаленням курсу «Теорія демократії в дискурсі культури», який вона викладає в рамках магістерської програми «Європейські студії» у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».  Оскільки професіональне дослідження Олександри стосувалося демократії у повсякденні, а церкви у Сполучених Штатах є важливою складовою структури громадянського суспільства, вона розповість про роль церковних громад у соціалізації новоприбульців до місцевих спільнот.

Досвід Олександи Новічкової стане у нагоді тим, хто планує проводити в Сполученних Штатах дослідження у сфері соціальних наук та культурних студій, чи хоче з перших вуст більше дізнатися про американську культуру та спосіб життя за межами університетів.