Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

21 листопада 2013

«Арт-терапія та травмотерапія»

21 листопада, у четвер о 17:00 у офісі Програми відбудеться лекція Ірини Наталушко.

Ірина Наталушко, випускниця факультету арт-терапії Університету Джорджа Вашингтона, літом 2013 року брала участь у семінарі з методики інтенсивної терапії травми у клініці Лінди Ґантт і Луїса Тиннина у Моргантауні, США.

Методика інтенсивної терапії  травми дозволяє авторам допомагати клієнтам інтегрувати травматичний досвід за період набагато коротший від відомих класичних моделей роботи: скоротити термін стабілізації перед роботою по інтеграції травм та провести досить успішний курс терапії, у більшості випадків за один-два тижні.

Ірина розповість про досвід клініки унікальних спеціалістів, представить методику прискореної травма терапії та проведе майстер-клас з артотерапії.

Довідка: під час навчання у США у 2008-2011 рр. Ірина, як інтерн - арт-терпевт, проходила практику в арт-студії Arlington Artowrks, Arlington, VA, Центрі арт-терапії  George Washington University Art Therapy Department;  онкологічному відділенні Inova Fairfax Hospital, Fairax, VA  та Сімейному центрі «Life with Cancer», Fairfax, VA.

Ірина Наталушко, Graduate Student Program 2008/11
Арт-терапевт
Арт-терапія / M.A. Program in Art Therapy
The George Washington University, Washington, DC