Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

11 грудня 2013

Відкриття виставки живопису Ганни й Таміли Новодворських

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує Вас на відкриття виставки живопису Ганни й Таміли Новодворських, що відбудеться у вівторок, 17 грудня 2013 року, о 18:00, у виставковій залі офісу Програми імені Фулбрайта (вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац Спорту»)

Виставка працюватиме з 17.12.2013 - 17.01.2014 щодня з 10:00 до 17:00, окрім вихідних та святкових днів.

Ганна Новодворська народилася 5 жовтня 1996 року у місті Києві.

З 2002 року, у п'ятирічному віці, почала відвідувати гурток образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи Святошинського району м. Києва.

Постійна учасниця виставок, фестивалів  районного, міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

У 2011 році вступила до Держаної художньої середньої школи імені Т.Г. Шевченка м. Києва, продовжує навчатися у гуртку образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи.

Нагороди:

Диплом за участь у ІІІ Всеукраїнській виставці-звіті дитячої творчості «Країна майстрів» (Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія наук України, національний Центр «Мала академія наук України»), 2013 рік;

Диплом лауреата VI всеукраїнської виставки-фестивалю «Обдаровані діти України» (Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України, національний Центр «Мала академія наук України» ), 2013 рік.

Диплом  лауреата міської виставки дитячої творчості в рамках Всеукраїнського конкурсу-огляду дитячої творчості «Чисті роси»,  2012 рік.

Сертифікат І ступеня  Міжнародного благодійного фонду в номінації «Образотворче мистецтво», 2011 рік.

 

Таміла Новодворська - завідуюча відділом  образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи Святошинського району міста Києва, керівник творчого об'єднання художнього дизайну «Ескіз».

Вперше і назавжди Таміла захоплюється малюванням у художній студії при Будинку піонерів під керівництвом Добрушкіної Галини Гаврилівни. Згодом навчається у Київській художній школі в художника Тертичного Анатолія Вікторовича. У 1987 році вступає до Одеського художнього училища імені М. Б. Грекова на факультет живопису та рисунку. Вдосконалює свою майстерність у художника Захарченка Валентина Андрійовича та Єгорова Юрія Миколайовича.

Вищу освіту та диплом магістра з відзнакою здобуває в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

З 2005 року починає активну виставкому діяльність.

Авторські виставки художниці були представлені у Київському  міському будинку вчителя; Національній науково - медичній бібліотеці України; Національній парламентській бібліотеці України; Державній науково- педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського; Музеї Гетьманства.

У 2009 році відкрила приватну художню студію для дорослих.

У 2006 році нагороджена подякою від мера міста  Києва Олександра Омельченка, а у 2008 - від Митрополита Київського Володимира.