Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

21 травня 2014

Презентація восьмого числа щорічника американських літературних студій

Презентація восьмого числа щорічника американських літературних студій

Центр американських літературних студій в Україні й Програма імені Фулбрайта в Україні запрошують Вас на презентацію восьмого числа щорічника американських літературних студій, що відбудеться у вівторок, 27 травня 2014 р., у конференц-залі Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України (м. Київ, вул. Грушевського, 4, кімн. 316, М «Майдан Незалежності»).

Початок - о 16:30

Восьме число щорічника американських літературних студій в Україні присвячено драмі - найменш вивченому компоненту літератури США, що має власну історію і статус у культурі Америки. Сьогодні драма, надзвичайно популярна і плідна частина американського мистецтва, слугує ще й креативним інгредієнтом таких міжмедійних специфічнихи видів мистецтва, як кіно і телебачення. Увагу міжнародного авторського колективу дослідників зосереджено, в основному, на драматичній продукції рубежу ХХ-ХХІ ст., що фактично невідома вітчизняному читачу і глядачу.

Збірник уміщує також матеріали «круглого столу», присвяченого творчості одного з корифеїв новітньої літератури США, лауреату Пулітцерівської премії Кормаку Маккарті, ім'я якого, мабуть, знайоме українським кіноманам, оскільки фільми за його творами зажили всесвітньої слави, а проза в нашій країні ще не перекладалася.

Книжка розрахована на дослідників, викладачів зарубіжної літератури, студентів гуманітарних вишів, і всіх, хто цікавиться американською літературою і культурою.

Співавтор: Тамара ДЕНИСОВА - доктор філологічних наук, професор, провідний науковий співробітник відділу компаративістики Інтитуту літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України. стипендіат Fulbright Scholar Program 1994/95 (University of California, Riverside, CA).

Упорядник: Наталія ВИСОЦЬКА - доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії світової літератури Київського лінгвістичного університету, стипендіат Fulbright Scholar Program 1994/95 (University of Mississippi, University, MS).

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org