Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

16 червня 2014

Малі гранти - червень 2014

Конкурсна комісія з малих грантів Українського Фулбрайтівського кола на черговому засіданні 13 червня 2014 року ухвалила рішення про підтримку таких проектів:

  • Видання книги «Методи вимірювання параметрів навколишнього середовища» Посудіна Юрія Івановича у розмірі 1000 доларів США у гривневому еквіваленті.
  • Проведення IV Міжнародної конференції "Дрозофіла в експериментальній генетиці та біології" (жовтень 6-10, 2014, Львів), проект Козерецької Ірини Анатоліївни у розмірі 600 доларів США у гривневому еквіваленті.
  • Участь у конференції з приводу двох ювілеїв - 40-річчя створення CCRMA у Стенфордському університеті та 80-річчя засновника CCRMA Джона Човнінга, виконання власного твору для фортепіано та електроніки "Steps" Юріної Людмили Єгорівни - 500 доларів США у гривневому еквіваленті на дорожні витрати.
  • Участь у 9-й Варшавській міжнародній економічній конференції, презентація дослідження на тему: «Імовірність фіскальної девальвації у малих відкритих економіках: приклад України» Вдовиченка Артема Миколайовича - 375 доларів США на дорожні витрати.
  • Участь у 2014 Internarional Conference on High Performance Computing & Simulation, що проходитиме у місті Болонья, Італія Турченка Володимира Олександровича у розмірі 500 доларів США у гривневому еквіваленті.
  • Запис саундтреку для документального фільму про кримських татар, проект Чупахіна Юхима Володимировича - 1000 доларів США у гривневому еквіваленті.

Усі отримувачі малих грантів УФК є дійсними членами організації і випускниками Програм академічних обмінів імені Фулбрайта різних років.

Маємо зазначити, що на адресу Конкурсної комісії надійшло 10 аплікацій. Усі проекти були відзначені як надзвичайно цікаві, актуальні і гідні того, аби бути підтриманими. Проте Українське Фулбрайтівське коло має обмеження на виділення фінансування для малих грантів, тому частина проектів були підтримані частково, а частина не отримали фінансування. Серед них хочемо відзначити проект Ольги Михайлівни Гісь - видання підручника для першого класу, Олени Леонідівни Каніщенко - публікація підручника «Міжнародний маркетинг», Романа Яковича Кріцберга, який пише під псевдонімом Роман Духовний, Андрія Олександровича Рижкова - придбання спектометру для дистанційного зондування полів з метою інтенсифікації сільського господарства. Якщо Ви бажаєте фінансово долучитися до згаданих проектів, ми можемо надати Вам контакти аплікантів.

Вітаємо здобувачів малих грантів і бажаємо всім аплікантам успішного втілення їхніх проектів!

Дедлайн для подачі наступних проектів на розгляд Конкурсною комісією - 1 вересня. Умови здобуття фінансування проекту - в розділі «Малі гранти».

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org