Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

17 вересня 2014

Ольга Моркова презентувала короткий документальний фільм "Stateless" на Фулбрайтівському кінофестивалі-2014

Навесні 2014 року Українське Фулбрайтівськ еколо надало малий грант для поїздки Ользі Морковій, випускниці Програми імені Фулбрайта 2012-1013 років. Це дозволило пані Ользі представити короткий документальний фільм "Stateless" на Фулбрайтівському кінофестивалі-2014 у Лос-Анджелесі.

Документальний фільм "Stateless" - про людей без громадянства з Північної Росії, з якими пані Ольга познайомилася у місцях позбавлення волі в Україні під час її роботи в ООН. Ольга була натхненна історією життя  Саші - як він виріс у кочовому племені оленярів, а потім протягом наступних років став подорожувати іншими країнами без жодних документів. Під час досліджень Ольги Моркової в Американському університеті у Вашингтоні, округ Колумбія, вона вирішила зробити короткий документальний фільм про Сашу. Друзі Ольги Христина Люльченко і Андрій Дзюня допомогли їй реалізувати цю ідею.

Поїздка Ольги до Лос-Анджелесу стала лише початкому її шляхові у створенні фільмів. Зараз Ольга закінчує черговий документальний фільм "Unveiled Crimea", який буде презентовано у Києві.

Лінк: http://vimeo.com/86243852