Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

29 вересня 2014

Вебінар/семінар "Магістерські програми з архітектури у США"

У четвер, 2 жовтня, о 17.00, в Офісі Програми імені Фулбрайта (вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, КиївМ «Палац спорту») відбудеться вебінар/семінар для студентів старших курсів та випускників ВНЗ.

Під час семінару/вебінару Ви дізнаєтесь про особливості навчання на магістерських програмах з архітектури у Сполучених Штатах, вибору дисциплін під час навчання, можливості стажування по завершенні фулбрайтівської програми.

Ви також отримаєте практичні  поради щодо заповнення вступних заявок та оформлення портфоліо на конкурс Fulbright Graduate Student Program; рекомендації експертів щодо написання конкурсних есеїв Study Objectives i Personal Statement.

У семінарі/вебінарі братимуть участь фулбрайтівські стипендіати:

Ешлі Біґам, американська дослідниця, магістр архітектури (Yale University, New Haven, CT; M. Arch. in Architecture). U.S. Student Program 2013 -2014.

У співпраці з працівниками Центру міської історії Центрально-Східної Європи у Львові Ешлі Біґам  досліджує архітектурну спадщину: історико-культурну й художньої цінності фортифікаційних споруд Західної України.

Олександра Казимірська, випускниця Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (University of Southern California, Los Angeles, CA;  M. Arch. in Architecture); Graduate Student Program 2011-2013.

Максим Рохманійко, випускник Київського національного університету будівництва і архітектури, який навчається в університеті штату Орегон (University of Oregon, Eugene, Oregon; M.S. Program  in Architecture); Graduate Student Program 2013-2015.

Для реєстрації на вебінар/семінар просимо заповнити реєстраційну форму не пізніше, ніж за день до дати його проведення.

Особам, які зареєструвались, на електронну адресу надійде повідомлення з посиланням, що дозволить взяти участь у вебінарі. Необхідною умовою участі у вебінарі є наявність швидкісного інтернету, навушників та мікрофону. Учасники вебінару зможуть переглядати презентацію на екрані комп'ютера, слухати коментарі представників офісу та ставити запитання.

Приєднатись до вебінару через інтернет/ або прийти на семінар до офісу Програми імені Фулбрайта потрібно за 10 хвилин до його початку.

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні
вул. Еспланадна, 20, кімн. 904
Київ, 01001, Україна
Тел.: +380 (44) 287 07 77
office.ukraine@iie.org