Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

20 жовтня 2014

В Американсько-Українській Діловій Раді відбувся круглий стіл з випускниками Програм імені Фулбрайта за участі представників бізнесу та уряду

В Американсько-Українській Діловій Раді відбувся круглий стіл з випускниками Програм імені Фулбрайта за участі представників бізнесу та уряду

14 жовтня 2014 року відбулася зустріч випускників Програм імені Фулбрайта з представниками бізнесу та міністерств, організована Американсько-Українською Діловою Радою (U.S.-Ukraine Business Council), Програмою імені Фулбрайта в Україні і Посольством США в Україні. На зустрічі були присутні Посол США в Україні Джеффрі ПайєттДиректор Американсько-Української Ділової Ради Морган Вільямс,  Директор Програми імені Фулбрайта в Україні Марта Коломиєць, представники Посольства США - Олена Стефанська, Кетрін Хелок, Енн Бенжамінсон, представники аналітичних центрів, міністерств і бізнесу.

Випускники програм обміну мали можливість розповісти про свій досвід навчання або стажувнаня за кордоном, про те, як цей досвід допоміг у реалізації їхніх проектів, чим вони займаються зараз. Представники бізнесу та міністерств також відзначали важливість зустрічей такого формату і зазначили свою готовність співпрацювати із випусниками обміну.

Захід було дуже позитивно відзначено.  Юлія Чорна, виконавчий директор Міжнародної громадської організації «Міжнародний інститут проблем ВІЛ/СНІДу та туберкульозу», Fulbright Graduate Student Program 2008-2009, Syracuse University, зазначила: «Гарно було те, що захід проходив у неформальній, дружній атмосфері. Було приємно поновити контакти з Фулбрайтовцями, дізнатися, хто чим займається зараз, подумати, як наші професійні інтереси можуть співпадати. Також дуже важливо було те, що були присутні представники потенційних роботодавців, як з приватного, так із державного сектору. Це може бути особливо актуально для підтримки випускників, які щойно повернулися з магістерських програм та шукають роботу.

Також була унікальна можливість поспілкуватися з Послом США, поставити питання представникам програми підтримки випускників при Посольстві.

Я вважаю, що саме такий формат зустрічей, де люди мають можливість вільно поспілкуватися один з одним, сприяє встановленню та зміцненню професійних зв'язків, відкриває нові можливості для співпраці».

Віталій Жугай, Інститут професійного лобіювання та адвокасі,  Fulbright Scholar Program 2007-2008, Kennan Institute, Woodrow Wilson International Center for Scholars,  зауважив: «Я переконаний, що це вкрай потрібний формат. Дуже важливо, щоб ми [Українське Фулбрайтівське коло, асоціація випускників Програм імені Фулбрайта] стали клубом, який впливає на життя в країні, бере участь у політичному, експертному, громадському, науковому процесах; має своєрідну електронну дошку оголошень, на якій випускники Пограми, майбутні учасники, просто активні люди дізнаються про стажування, навчання, вакансії, обміни, події, до яких варто долучитися».

Репортаж «Голосу Америки» з події

Світлини із заходу

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org