Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

15 грудня 2014

Фулбрайтівський вісник Ukrainian Fulbright Grantees 2014-2015

Фулбрайтівський вісник Ukrainian Fulbright Grantees 2014-2015

Пропонуємо Вашій увазі черговий випуск Фулбрайтівського вісника, що уміщує інформацію про українських учасників Програми імені Фулбрайта 2014/15 р. у США.

18 науковців, 10 молодих викладачів та дослідників  й 21 випускник вишів вивчають, обговорюють, досліджують проблеми, що нині на часі в українській науці й культурі, критично аналізують й шанобливо виводять/співставляють головні інтерпретації досліджуваного матеріалу в не-українському середовищі, аби  поглянути на нього власними очима й виробити своє бачення.

Своїм намаганням стипендіати відводять скромну функцію - додати свою краплину до загального резервувару знань, стимулювати науковий пошук в українській науці, що виходить за межі локального й базований на відкритості/сприйнятливості до осягів світової думки,   - і все це задля того, аби наповнити нашу українську державність конкретним правним, соціальним та духовним змістом.

Фулбрайтівські проекти рясніють запитаннями, на які намагаються відповісти стипендіати, зважуюючи усі «за», що спроможні підсилити імпульси руху України уперед й сприятимуть її утвердженню у  світі, і «проти» -  провінційності  й безкритичного способу мислення.

Запрошуємо і вас долучитися до дискусії про шляхи, які ведуть до Украни й до світу. Будемо вдячні, якщо поділитеся інформацією про Вісник  з усіма,  хто цікавиться міжнародною освітою й тими можливостями, що вона їх пропонує.