Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

15 жовтня 2014

Вітаємо Валентину Хархун із нагородженням премією імені Івана Виговського!

Вітаємо Валентину Хархун із нагородженням премією імені Івана Виговського!

У Залі Сенату Варшавського університету 13 жовтня 2014 року відбулася церемонія нагородження лауреатів премії імені Івана Виговського під патронатом Президента Республіки Польща Броніслава Коморовського.

Премію імені Івана Виговського було започатковано у 2014 року, і однією з найперших лауреатів премії стала Валентина Хархун, Fulbright Scholar Program, 2011-2012, Columbia University, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри української літератури Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, старший науковий співробітник відділу української літератури ХХ століття Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, Голова Наглядової Ради Українського Фулбрайтівського кола. Протягом року пані Валентина та інші лауреати працюватимуть у кращих польських університетах.

У своєму виступі під час церемонії нагородження пані Валентина звернула увагу на велике значення співпраці польських і українських науковців у питаннях осмислення уроків радянського минулого, наукових дослідженнях про спадок комунізму, а також наголосила на важливості суспільно-політичних процесів «прощання з імперією», що відбуваються зараз в Україні

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org