Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

31 жовтня 2014

За підтримки Українського Фулбрайтівського кола і Програми імені Фулбрайта відбулася ІV Міжнародна конференція «Дрозофіла в експериментальній генетиці та біології»

За підтримки Українського Фулбрайтівського кола і Програми імені Фулбрайта відбулася ІV Міжнародна конференція «Дрозофіла в експериментальній генетиці та біології»

ІV Міжнародна конференція «Дрозофіла в експериментальній генетиці та біології» відбулася в жовтні 2014 року на кафедрі генетики та біотехнології Львівського національного університету імені Івана Франка. Метою конференції було оцінити сучасний стан генетичних та молекулярно-біологічних досліджень на модельному об'єкті - дрозофілі в Україні, а також перспективи цих досліджень у найближчому майбутньому. Не менш важливим завданням конференції було налагодження контактів між науковцями України та інших країн-учасниць.

Участь у конференції взяли 35 вчених, які представили 13 науково-освітніх та науково-дослідних установ України, Росії, Білорусі, Казахстану, Німеччини та Чехії. Робота конференції проходила за наступними напрямами: тривалість життя, стресостійкість, роль міРНК у регулюванні метаболічних процесів, поведінкові реакції, генетика популяцій, мутагенез, генетичний контроль нейро- та міопатій у дрозофіли.

Приз та грамоту за кращу усну доповідь серед молодих вчених, наданий Українським науковим клубом, оргкомітет конференції присудив Лилик М.П., студентці Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника за доповідь «Вплив альфа-кетоглутарату на швидкість лялькування та вміст деяких метаболітів у личинок Drosophila melanogaster».

За результатами роботи конференції надруковано статті у спеціальному 66 випуску журналу «Вісник Львівського університету. Серія біологічна» - Львів, 2014, 167с.

Організатори конференції висловлюють глибоку подяку Українському Фулбрайтівському колу, Програмі академічних обмінав імені Фулбрайта в Україні за фінансову підтримку конференції, а також Українському науковому клубу та особисто директору Українського наукового клубу Шульзі Н.І. за надання призу за кращу усну доповідь серед молодих вчених.

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org