Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

23 лютого 2015

Зустріч з Вівіан С. Вокер

Зустріч з Вівіан С. Вокер

23-24 лютого 2015 р. в Україні за підтримки Посольства США та на запрошення Міністерства освіти і науки України перебуває фахівець зі стратегічних комунікацій Вівіан С. Вокер.

На зустрічі, котрі відбудуться у Міністерстві освіти і науки України (проспект Перемоги, 10) запрошуються представники НДО та благодійних організацій, які працюють у сфері вищої освіти, викладачі ВНЗ, студентські активісти:

Понеділок 23 лютого  2015 р. 14:30 - 17:30

Фокус-група з керівниками підрозділів МОН, працівниками ВНЗ та студентськими лідерами для обговорення наступних питань: Які переважають точки зору у ключових соціальних групах  і яка громадська думка взагалі з приводу пропонованих реформ в освіті та процесу їхнього впровадження? Які є основні загрози, і які можливості відкриваються з точки зору представлених у фокус-групі ключових сторін?

Вівторок 24 лютого  2015 р. 14:30 - 17:30

Фокус-група з керівниками підрозділів МОН, працівниками ВНЗ, представниками НДО, які проводять дослідження у галузі освіти, Громадською радою при МОН  та студентськими лідерами для обговорення наступних питань:  які наслідки реформи вищої освіти очікуються ключовими зацікавленими сторонами? Які інтереси кожної групи? Які інтереси їх об'єднують? Які інтереси їх розділяють? Як кожна група визначає для себе успіх реформи ?

Вівіен С. Вокер є визнаним фахівцем  з питань публічної дипломатії, радником -посланником (вищий дипломатичний ранг) Державного департаменту США, яка працювала як у Вашингтоні,  так і за межами США. Вона обіймала посади у Державному департаменті США, у тому числі, Директора Відділу у справах  Південно-Східної Європи (безпосередньо у ДДерждепартаменті), заступника посла у Посольствах Сполучених Штатів у Вірменії та Хорватії,  Регіонального координатора з питань кордону у Посольстві США в Афганістані, керівника Відділів преси освіти та культури у Казахстані та Тунісі.

Вівіен Вокер має досвід викладацької та дослідницької  діяльності, у тому числі, у Національному коледжі оборони  ОАЕ,  Національному університеті оборони, Вашингтон, округ Колумбія та у Центрі стратегічних досліджень Близького Сходу та Південної Азії, Державний департамент Сполучених Штатів Америки

Вівіен С. Вокер  отримала ступінь PhD з  англійської літератури у Чиказькому Університеті  у 1988, магістра з англійської літератури у Каліфорнійському Університеті, Лос-Анджелес, у 1983, та бакалавра з гуманітарних наук та дипломатичної служби у Джорджтаунському університеті у 1982 р.

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org