Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

18 вересня 2015

Відкриття виставки живописних робіт бійців АТО «МАНДРІВКИ ТВОРЧОЇ КРИЇВКИ. ТВОРЧІ КІЛОМЕТРИ: 2140-й кілометр»

Відкриття виставки живописних робіт бійців АТО «МАНДРІВКИ ТВОРЧОЇ КРИЇВКИ. ТВОРЧІ КІЛОМЕТРИ: 2140-й кілометр»

Програма імені Фулбрайта в Україні та БФ «Міжнародний благодійний фонд «ТВОРЧА КРИЇВКА»
у рамках Виставкового марафону робіт учасників програми ТВОРЧОЇ  РЕАБІЛІТАЦІЇ бійців АТО
представляють виставку
«МАНДРІВКИ  ТВОРЧОЇ КРИЇВКИ. ТВОРЧІ КІЛОМЕТРИ: 2140-й кілометр».

24.09-12.10.2015
Виставкова зала Програми імені Фулбрайта в Україні
вул. Еспланадна, 20, офіс  904, Київ
Відкриття виставки відбудеться у четвер, 24 вересня 2015 року о 18.00.

 

  • Нульовий кілометр: виставка у Верховині (музей Гуцульщини): 7.06-18.06.2015.
  • Сто тридцятий кілометр: виставка в Івано-Франківську (галерея «Бастіон»): 23.06-1.07.2015.
  • Двісті шістдесят п'ятий кілометр:  виставка у Чернівцях ( міська Ратуша): 21.07-23.07
  • Шістсот двадцятий кілометр: виставка у Новоград-Волинському ( Центральний парк Культури і відпочинку): 25.07.2015
  • Дев'ятсот тридцять п'ятий кілометр: виставка у Львові: 1.08-8.08.2015
  • Тисяча триста вісімдесятий кілометр: виставка у Бердичеві ( в рамках Всеукраїнської конференції учасників АТО, Бердичевська районна державна адміністрація): 14-16.08.2015
  • Тисяча вісімсот п'ятдесятий кілометр: виставка в Кременчуці, Полтавської області (Міській Будинок Культури): 21-23.08.2015
  • Дві тисячі сто сороковий кілометр: виставка у Києві (Виставкова зала Програми імені Фулбрайта в Україні): 24.09-12.10.2015

Заплановано виставки у обласних центрах України, Східній, Центральній та Західній Європі, Сполучених Штатах Америки.

Фініш виставкового марафону - грудень 2015 року в м.Києві.

Починаючи з жовтня 2014 року на території Верховинського району Івано-Франківської області розпочалися заходи з психологічної, соціальної та біографічної реабілітації бійців АТО методами ТВОРЧОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ, організовані БФ «Міжнародний благодійний фонд «Творча Криївка» спільно з жителями Верховинського району (громадськими активістами, власниками приватних садиб, священиками, простими мешканцями сіл). Проекти творчої реабілітації носять соціальний характер, адже у кожного є можливість долучитися до допомоги воїнам та зробити свій внесок. Чотирнадцятий заїзд пройшов у селі Росішка на Закарпатті,  п'ятнадцятий - на Арабатській стрілці, в селі Генгорка, а шістнадцятий заїзд - в с. Більшовик Голоприсатнського району Херсонської області. Сімнадцятий заїзд  - до 18 вересня в с. Стрілкове на Арабатській стрілці. Вже заплановано подальші заїзди - на Херсонщині, Верховині, Закарпатті.

Упродовж 17 заїздів у «Творчій Криївці»  побували, відновили  сили, набралися наснаги та відчули радість життя 141 воїн із різних підрозділів й усіх куточків України. Допомога воїнам базується на розробленому Віталіною Масловою методі творчої реабілітації: комплексному підході до людини, який через перебування на природі, фізичну активність, арт-терапію, спілкування та знайомство з культурою, історією та побутом створює простір, захищений від зовнішнього впливу, де людина може спокійно допомагати собі сама: простір, в якому з'являються сили, натхнення, бажання позитивних змін у собі та розуміння того, що відбувається в душі.

Впродовж заїздів під час живописної терапії хлопці створювали картини, представлені на виставці. Ніхто з них не мав художнього досвіду, більшість останній раз малювала в школі. Але кожен з них вклав часточку своєї душі - саме тому їхні роботи так сильно вражають. У назві першої, Верховинської виставки є підзаголовок: «Нульовий кілометр», бо виставкою у Верховині розпочався виставковий марафон «Мандрівки Творчої Криївки», в рамках якого роботи хлопців побачать міста України та Європи. Впродовж шести  місяців ми знайомитимемо українців та європейців з нашим проектом творчої реабілітації. І в назві виставки завжди фігуруватиме відстань, яку виставка проїхала з Верховини - центру району, в якому розпочався наш проект.

У недалекому майбутньому планується розширення діяльності з організації заходів творчої реабілітації воїнів в інших районах Івано-Франківської області та інших областях України. «Мандрівки Творчої Криївки» допоможуть нашим майбутнім партнерам усвідомити важливість збільшення кількості регіональних центрів творчої реабілітації.

Проекти «Творчої Криївки» - волонтерські, ми завжди потребуємо допомоги всіх, кому небайдужий стан воїнів, які повернулися з війни або знаходяться у відпустці.

Тому картини, що експонуються на виставці, можна купити в форматі ТИХОГО АУКЦІОНУ - ви можете повідомити волонтерам проекту чи працівникам музею, галереї чи іншого місця проведення виставки про Ваше бажання купити одну з робіт та ціну. В кінці експонування виставки в Вашому місті ми передамо Вам обрану Вами картину.

Впродовж експонування виставки плануються різноманітні заходи (творчі зустрічі, майстер-класи, круглі столи тощо), присвячені темі творчої реабілітації, тому слідкуйте за новинами!

Будемо вдячні кожному, хто хоче та може допомогти.
Як завжди, можна це зробити:
1. Репостом
2. Ставши нашим волонтером
3. Купити картину на онлайн-аукціоні 
4. Фінансово: 
МБФ ТВОРЧА КРИЇВКА БО
(безпосередньо набираєте та шукаєте в терміналі приватбанку)
рахунки для отримання благодійної допомоги
ЄДРПОУ/ДРФО 39717454, Філіал "Київ Сіті", МФО 380775
26007056110720 (євро)
26001056110306 (гривня)
26006056112246 (долар)
або на картку оперативних витрат
приватбанк Віталіна Маслова 
5168 7572 8483 4605


Дякуємо всім, хто нам допомагає!