Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

7 березня 2016

Презентації Програми імені Фулбрайта 10-11 березня у Харкові

10-11 березня 2016 року у Харкові відбудуться зустрічі представників Програми імені Фулбрайта в Україні зі студентами та викладачами вищих навчальних закладів та наукових інститутів міста.

Метою зустрічей є ознайомлення аудиторії з можливостями, що їх надає Програма, та обговорення умов участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій.

Серед випускників Програми імені Фулбрайта є більше шістдесяти представників академічної та наукової спільноти Харкова. У 2015/16 році стипендіатами Програми стали двоє харків'ян: Півняк Денис, випускник Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, за програмою Fulbright Graduate Student Program студіює магістерську програму в University of New Hampshire School of Law, Concord, NH; та Олена Жилінкова, доцент кафедри цивільно-правових відносин Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, за програмою Fulbright Scholar Program проводить дослідження договірного регулювання суспільних відносин у сфері застосування права інтелектуальної власності у США і їх порівняльний аналіз із Україною в College of William and Mary, Williamsburg, VA.

Двадцять шестеро американських фулбрайтівців - фахівців з історії, соціології, публічного адміністрування, економіки, викладання англійської мови та інших дисциплін - проводили дослідження і викладали у харківських університетах та інститутах Національної академії наук України.

10 березня у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна за підтримки Програми імені Фулбрайта спільно з Міністерством освіти і науки України відбудеться тренінг «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях». Матеріали попереднього тренінгу можна переглянути на освітньому порталі «Педагогічна преса».

Презентації Програми імені Фулбрайта 10 березня:

11.00

Науково-технічний комплекс «Інститут монокристалів»
просп. Науки, 60

13.00

Харківська державна академія дизайну і мистецтв
вул. Мистецтв, 8, 3 корпус, аудиторія Hudpromloft

13.30

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна
майдан Свободи, 4, головний корпус, аудиторія 249

14.30

Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди
вул. Валентинівська, 2, аудиторія 217-а

16.00

Інститут радіофізики і електроніки ім. О.Я. Усикова
вул. Академіка Проскури, 12 (необхідно мати при собі посвідчення особи)

17.00

Центр «Вікно в Америку»
майдан Свободи, 4, Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, 9 поверх, конференц-зал

Презентації Програми імені Фулбрайта 11 березня:

10.00

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України
просп. Московський, 75

11.00

Науковий фізико-технологічний центр НАН та МОН України
майдан Свободи, 6

12.30

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
вул. Динамівська, 4, ауд. 506

14.30

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
вул. Мистецтв, 16, ауд. 63 (4 поверх)

15.00

Національний фармацевтичний університет
вул. Валентинівська, 4, ауд. 3