Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

2 квітня 2016

Семінар-презентація результатів досліджень американських аспірантів та студентів

Запрошуємо 5-7 квітня 2016 року на семінар-презентацію результатів досліджень американських аспірантів та студентів - учасників Fulbright U.S. Student Program в Україні 2015-16, що проводиться спільно з Одеським національним університетом імені І.І. Мечникова. На семінарі будуть представлені результати досліджень молодих американських науковців, а також відбудуться лекції провідних українських науковців. Запрошуємо приходити та брати участь у дискусії! Програма семінару - у додатку.

Місце проведення: Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Французький бульвар, 24/26, аудиторія 202-А.

У рамках семінару 5 квітня 2016 року о 17.00 в Одеській національній науковій бібліотеці (вул. Пастера, 13) відбудеться відкриття фотовиставки «Рани» - документального проекту фотографа Йосифа Сивенького, стипендіата U.S. Fulbright Scholar Program 2015-16, U.S. Fulbright Student Program 2003-04.

Інформуємо, що 4 квітня 2016 року в гуманітарному корпусі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова (Французький бульвар 24/26, ауд. 202) за підтримки Програми імені Фулбрайта відбудеться семінар-тренінг «Як публікуватися в міжнародних рецензованих виданнях», який організовує Міністерство освіти і науки України.

4-7 квітня 2016 року в університетах та наукових інституціях Одеси відбудуться презентації Програми імені Фулбрайта, на яких можна буде дізнатися про можливості, що їх надає Програма, та обговорити умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій.

Долучайтесь до фулбрайтівських заходів!