Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

9 листопада 2016

International Education Week 2016

International Education Week 2016

Проведення Тижня є спільною ініціативою Державного департаменту США та Інституту міжнародної освіти (IIE), спрямованою на зрозуміння важливості самої ідеї міжнародної освіти та осягнення її глибокої ролі у співтворенні взаємопізнання та взаєморозуміння людьми один одного. Міжнародна освіта уможливлює не тільки подолання географічних кордонів для науковців та студентів, але й сприяє налагодженню мережі особистісних та професійних контактів, є вдячним грунтом для визнання та поваги інших культур, для формування й зростання майбутніх лідерів та гуманізації міжнародних стосунків.
У заходах візьмуть участь фулбрайтівці - випускники Програми імені Фулбрайта, які радо поділяться з авдиторією рецептами успішного проходження конкурсу на здобуття фулбрайтівських стипендій, досвідом проведення дослідження, стажування й навчання в університетах США, історією своїх наукових пошуків й практикою упровадження своїх напрацювань, а також продискутують шляхи виходу поза межі локального інтелектуального простору через спілкування й працю над спільними проектами з науковцями й інституціями інших країн.

14 листопада, 2016, понеділок, 17:00
«Міжнародна освіта: факти та особистий досвід»

Місце проведення: Офіс EducationUSA,
вул. Еспланадна, 20, 6-й поверх, М «Палац Спорту»

Більше 900 тисяч іноземних студентів обрали для навчання університети США. Сполучені Штати є найбільш популярною в світі країною для здобуття вищої освіти. Які ж особливості американської вищої школи роблять її такою привабливою? Який досвід можна отримати від навчання в одному з найбільш інтернаціональних міст світу - Вашингтоні, а також як максимально корисно використати доступні під час навчання ресурси для встановлення професійних зв'язків?
Відповіді на ці запитання ви зможете отримати під час лекції Єлизавети Щепетильникової.

Єлизавета Щепетильникова, старший радник з питань вищої освіти у США Київського консультаційного центру EducationUSA
Університет «КРОК»
Fulbright Graduate Student Program 2014/16
Освіта | M.A. Program in International Education
George Washington University, Graduate School of Education & Human Development, Washington, DC

15 листопада, 2016, вівторок, 17:00
«Магістерська програма з архітектури в США»

Місце проведення: Офіс Програми імені Фулбрайта
вул. Еспланадна, 20, 9-й поверх, офіс 904, М «Палац Спорту»

Продовження навчання закордоном? Цікавить стажування в престижних бюро? Хочете знати, як має виглядати ваше портфоліо і резюме?
Максим Рохманійко, випускник Київського національного університету будівництва і архітектури, розповість про свій досвід навчання у магістратурі в США та досвід роботи або стажування в офiсах Америки, Голандiї i Японiї.
«Менi доводилось переробляти своє портфолiо щонайменше десятки разiв. Особливо цiнним був для мене досвiд роботи з «career services» - службою мого университету в Америцi, де дають простi поради, яких, як менi здається, не вистачає нашим студентам. Я подiлюся всiм, що знаю про пiдготовку портфолio та подання документів на навчання та стажування».

Максим Рохманійко, архітектор, засновник незалежної практики Anarchitect, призер Молодіжного конкурсу CANactions 2014
Київський національний університет будівництва і архітектури
Fulbright Graduate Student Program 2013/15
Архітектура та урбанізм | M.S. Program  in Architecture
University of Oregon, Eugene, OR

17 листопада, 2016, четвер, 17:00

«Програми з арт-менеджменту в США»

Місце проведення: Офіс Програми імені Фулбрайта,
вул. Еспланадна, 20, 9-й поверх, офіс 904, (Метро «Палац Спорту»)

Анна Лисюк проходила стажування в Музеї сучасного мистецтва у Нью-Йорку (MoMA The Museum of Modern Art) та Смітсонівському музеї американської історії у Вашингтоні (Smithsonian National Museum of American History); під час навчання у рамках Програми імені Фулбрайта отримала стипендію Edmund S. Muskie Internship Program.  
Анна поділиться своїм досвідом вступу в американський вуз, розповість про особливості навчання за кордоном у цілому та докладніше про програми з арт-менеджменту, а також як підготувати успішний аплікаційний пакет та як покращити свій мотиваційний лист і резюме. Зустріч буде цікава тим, хто планує стажуватись за кордоном.

Анна Лисюк, арт-менеджерка, працює фоторедакторкою у видавництві «Основи». Була випусковою редакторкою журналу про фотографію «5.6», заснованому Школою фотографії Віктора Марущенка та редакторкою новин онлайн-журналу про сучасну культуру Korydor, що створений Фундацією Центр Сучасного Мистецтва
Національний університет «Києво-Могилянська академія»
Fulbright Graduate Student Program 2013/15    
Арт-менеджмент | M.A. Program in Arts Management
Indiana University, Bloomington, IN