Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

24 квітня 2018

Презентації Програми імені Фулбрайта в Острозі, Рівному та Луцьку 25-27 квітня 2018 року

У період з 25 по 27 квітня 2018 року в Острозі, Рівному та Луцьку відбудеться низка зустрічей представників Інституту міжнародної освіти, Програми імені Фулбрайта в Україні Марти Коломиєць та Анни Пасенко зі студентами та викладачами вишів міста.

Метою зустрічей є ознайомлення аудиторії з можливостями, що їх надає Програма, та обговорення умов участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій для навчання, стажування та проведення досліджень в університетах США.

Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати заплановані заходи!

Остріг, 25 квітня, середа:

14:00

Національний університет «Острозька академія»
вул. Семінарська, 2, 1-й поверх, ауд. П4

Серед випускників Програми імені Фулбрайта є 4 викладачі та студенти з Національного університету «Острозька академія», що навчалися та працювали за різними дисциплінами - політологія, психологія, освіта. Зараз закінчує проходження свого стажування з викладання української мови у Канзаському університеті, США Ольга Корінець, випускниця з Острога, учасниця програми Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program.

Рівне, 26 квітня, четвер:

11:00

Національний університет водного господарства та природокористування
вул. Соборна, 11, гол. корпус, 4-й поверх, каб. 162

16.00

Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека
Проспект Короленка, 6

Серед випускників Програми імені Фулбрайта 5 рівнян, що навчалися та працювали за різними дисциплінами - геологія, екологія, мова й література.

3 американських дослідника проводили дослідження та викладали в університетах Рівного. Зараз у Національному університеті водного господарства та природокористування перебуває американська студентка, Алана Яскір, яка займається методикою викладання англійської мови, допомогає студентам вивчати іноземну мову.

Луцьк, 27 квітня, п'ятниця:

10:00

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки
пр. Волі, 13, гол. корпус, 4-й поверх, ауд. 403

13:30

Луцький національний технічний  університет
вул. Львівська, 75, головний корпус, ауд. 401

Серед випускників Програми імені Фулбрайта 9 волинян, що навчалися та працювали за різними дисциплінами - американська література, американські студії, психологія, юриспруденція, лінгвістика, когнітивні науки.

7 американських дослідників проводили дослідження та викладали в університетах Луцька - Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки та Луцькому гуманітарному університеті.

 

 

 

 

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org