Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

18 жовтня 2018

Стипендіати FRDP Іван Гомза та Дмитро Хуткий про свій фулбрайтівський досвід

Стипендіати FRDP Іван Гомза та Дмитро Хуткий про свій фулбрайтівський досвід

До 1 листопада ми приймаємо документи на програму для молодих дослідників - Fulbright Research and Development Program (FRDP) - проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців

У середу, 17 жовтня, у фулбрайтівському офісі ми розповідали про умови конкурсу на зустрічі, організованій Офісом Програми ім. Фулбрайта спільно з College of Europe Alumni Association - Regional Group in Ukraine. Випускники програми FRDP Іван Гомза та Дмитро Хуткий  розповіли про свій фулбрайтівський досвід, підготовку research proposal/дослідницької пропозиції.

Іван Гомза - фулбрайтівський дослідник у College of William and Mary, Williamsburg, VA, 2016-2017, кандидат політичних наук, викладач Національного університету «Києво-Могилянська Академія» та Київської школи економіки. Фулбрайтівський проект п. Гомзи було присвячено дослідженню особливості політики незгоди - конфронтаційної колективної дії політичних акторів, а саме: особливості радикалізації українських націоналістів як акторів політики незгоди в Другій Республіці Польській у 1918-1943 рр.

Дмитро Хуткий - стипендіат програми 2014-2015 в University of California, Riverside, CA. Кандидат соціологічних наук, викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія», Дмитро Хуткий вивчає макросоціальні та глобальні зміни. Метою його фулбрайтівського дослідження була розробка узгодженої міждисциплінарної моделі трендів сучасної світової системи.

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org