Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

4 листопада 2013

1 листопада 2013 року підписано Меморандум про взаєморозуміння про запровадження Освітньої програми імені Фулбрайта

1 листопада 2013 року підписано Меморандум про взаєморозуміння про запровадження Освітньої програми імені Фулбрайта

1 листопада 2013 року у Міністерстві освіти і науки України відбулася церемонія підписання Міністром освіти і науки Дмитром Табачником та Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом Меморандуму про взаєморозуміння про запровадження Освітньої програми імені Фулбрайта в галузі науки і техніки.

Нова програма «Фулбрайт-STEP» повністю профінансує навчання 10-ти українських студентів-старшокурсників в університетах США. Галузі спеціалізації програми: точні науки, техніка та математика. Здобувачі стипендії програми «Фулбрайт-STEP» обиратимуться на конкурсній основі за відкритою і прозорою процедурою, що складатиметься з подання письмової заявки та проведення співбесіди двонаціональною комісією експертів. Відбір університетів для учасників здійснюватиметься системою програми ім. Фулбрайта за погодженням Міністерства освіти і науки України. Ця програма академічного обміну є першою, яка спільно фінансується американським та українським урядами.

У заході взяли участь Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма, директор Програми імені Фулбрайта в Україні Марта Коломиєць, представники Посольства США в Україні та засобів масової інформації.

FAQ

Контакти

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні

вул. Еспланадна, 20, кімн. 904

Київ, 01001, Україна

Тел.: +380 (44) 287 07 77

Факс: +380 (44) 230 20 60

office.ukraine@iie.org