Програма академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi

Анкета для участі у конкурсі Fulbright Scholar Program на 2017-2018 академічний рік

Учасники конкурсу до  15 жовтня 2016 року повинні заповнити онлайн анкету Оnline Application Form 2017-2018, яку розміщено за адресою: https://apply.embark.com/student/fulbright/scholars/

Конкурсанти, які подавались у попередні роки, повинні створити новий аккаунт і виповнити нову онлайн анкету на 2017-2018 рік. Минулорічні анкети є закритими для редагування. Разом з онлайн анкетою потрібно подати новий повний пакет документів, включно з рекомендаціями та додатковими формами.

Будь ласка, уважно прочитайте Інструкції щодо заповнення Online Application Form. Якщо у Вас виникнуть запитання, звертайтесь за роз 'ясненнями до координатора програми Вероніки Алексанич (valeksanych@iie.org або  scholar.ukraine@iie.org).

Окрім онлайн анкети потрібно подати наступні документи:

1. Рекомендодавці заповнюють форми рецензій (References) онлайн тільки англійською мовою.  Такий спосіб є найкращим. Посилання на онлайн форму рекомендції та інструкції рекомендодавці отримають на електронну пошту, вказану Вами в онлайн анкеті у розділі References (див. стор. 2 анкети).

2. Рекомендації можуть бути надруковані на бланках університетів/установ англійською мовою та завірені підписами. Рекомендації, написані не англійською мовою, потрібно подати з завіреним англійським перекладом. Скановані копії рекомендацій Ви повинні прикріпити до онлайн анкети, а їх оригінали, оригінал листа-запрошення  (якщо є)  та останню сторінку аплікаційної форми із особистим підписом надіслати поштою на адресу офісу Програми.

  • Згода на обробку персональних даних - обов'язкова форма. Виповнену й роздруковану форму у двох примірниках із зазначенням дати заповнення та завірену особистим підписом потрібно надіслати поштою.